Värsked tööpakkumised

Kohvimeister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363931

Tööpakkumise number

363931

Töö kirjeldus

• Kohvijookide ja kohvikokteilide valmistamine
• Tortide ja pirukate serveerimine
• Viisakas ja sõbralik teenindamine
• Teenindussaalis korra ja puhtuse eest hoolitsemine
• Naeratamine :)

Nõudmised kandidaadile

• Armastus kohvi ja suurepärase klienditeeninduse vastu
• Töö inimestega pakub Sulle naudingut
• Pingelises olukorras ei vannu Sa alla vaid mõtled välja lahenduse
• Valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt. Kõik teised lisakeeled tulevad väga kasuks
• Keskharidus või selle omandamine
• Vanus alates 18a

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• Palju huvitavat tööd ning kogemusi
• Põhipalka ja lisatasu
• Tööalast tasuta väljaõpet ja põnevaid täiendkoolitusi
• Võimalust töötada efektiivses, sõbralikus ja dünaamilises meeskonnas
• Arenguvõimalust kiiresti arenevas ettevõttes.

Lisainfo

Otsime oma meeskonda julgeid ja rõõmsameelseid kohvimeistreid, kes peavad lugu heast kohvist ja kelle suureks kireks on inimestega suhtlemine ning uued põnevad väljakutsed.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2014

Coffee IN OÜ on Eesti kapitalil põhinev kohvikutekett, mis hiljuti tähistas oma 10. sünnipäeva. Meie missiooniks on pakkuda inimestele hõrgutavaid maitseelamusi ja särasilmset teenindust hubases ning sõbralikus keskkonnas.

Coffee IN Lounge Viru Keskuse teisel korrusel on Eesti edukaima kohvipoodide keti uus kontseptsioon, kus lisaks tavapärasele kohvivalikule pakume ka maitsvaid kooke, uhkeid võileibu ning värskelt küpsetatud saiakesi.