Värsked tööpakkumised

Kohvimasinate hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114018

Tööpakkumise number

114018

Töö kirjeldus

Kohvimasinate hooldamine ja remont
nii klientide juures kui kohapeal esinduses
Kohvi tellimuste kättetoimetamine meie armsatele klientidele

Nõudmised kandidaadile

Positiivne, rõõmus eluhoiak
Abivalmidus ja ausus
Töökus ja initsiatiivikus
Inglise keele oskus
Tehnilised teadmised kodutehnika ehitusest ning elektrisüsteemidest.
Oma auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

Seltsiks nooruslikku meeskonda
Väljaõpet töö käigus
Väga häid karjäärivõimalusi tõsiselt kiiresti arenevas ettevõttes

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. august 2007
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2007
Brutopalk:
Alates 8000 EEK kuus

OÜ Kuldkohv on 10-aastase kogemusega müügiettevõte. Meie tiim suhtub oma töösse väga elurõõmsalt. Samuti iseloomustavad meid professionaalsus ja tasemel klienditeenindus ning ülitempokas areng. Oleme poole aasta jooksul kasvatanud oma meeskonna 4- kordseks! Nüüd otsime oma meeskonda veel ühte hooldustehnikut Tartus. Lühidalt meie tegevusest: pakume Tchibo (maailma 4. tootja) kohvi, Saeco (maailma 1. tootja) masinaid ja kõiki nendega seotud teenuseid peamiselt HoReCa (hotellid, restoranid, catering) klientidele ja büroodele, et inimestel oleks töö juures mõnusam. Lähemalt uuri www.kuldkohv.ee