Töö kirjeldus

Gourmet Clubi kohvikud on paari aastaga teinud suurepärase hüppe klientide südamesse!  Seoses igapäevaselt tõusva klientide külastatavusega, otsime oma rõõmsameelsesse kollektiivi positiivset ja eelneva töökogemusega klienditeenindajat aadressile Erika 14, Arsenal Keskuses.

Ootused kandidaadile

Kas sa oled rõõmsameelne ja hea suhtleja?

Kas kohusetundlikkus on sinu jaoks oluline?

Kas sa valdad hästi vähemalt kahte neljast kohalikust keelest (eesti, vene, inglise, soome)?

Kas otsid tööd toredas ja rahvusvahelist suhtlust pakkuvas seltskonnas?

Kui vastasid neile küsimustele JAH, siis oled oodatud meile kandideerima!

Ettevõte pakub

Väljaõpet barista tasemel kohvijookide valmistamisel.

Müügi- ja teenindusalaseid koolitusi.

Kohvikute kategoorias keskmisest kõrgemat kuutasu ja lisaks müügiboonuseid.

Sõbralikku, arendavat ja rahvusvahelist suhtlust pakkuvat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#669507

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
24. september 2020
Kohviku teenindaja Kohviku teenindaja

OÜ Gurmeeklubi

Eestimaise juhtiva gurmeebrändi Gourmet Club'i hubane esinduskauplus-kohvik nii Viru tn 17 kui Erika 14 on armastatud kohtumispaigaks sõbralikust teenindusest ja meie ainulaadsetest hõrgutistest lugupidavatele fännidele.

Vaata rohkem

Kohviku teenindaja