Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53586

Kohviku teenindaja-ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle kohvikusse Mademoiselle kohviku teenindaja-ettekandjaid.
Tööülesanded :

  • meeldiv, kiire ja sõbralik klientide teenindamine
  • toodete tellimine ja väljapanek
  • laudade koristamine

Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 18 a
  • eelnev töökogemus (soovitavalt teenindusalane)
  • eesti, vene, inglise ja soome keele oskus suhtlustasemel
  • hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
  • kohusetunne ja usaldusväärsus

Ettevõte pakub

  • tööd ühes Tallinna tunnustatumas ja parimas kohvikus
  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • arenemisvõimalust ettevõtte siseselt

Lisainfo

Info- 66 77 070, Annika Maido

Tööpakkumise number
#53586