Värsked tööpakkumised

Kohviku perenaine

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 171761

Tööpakkumise number

171761

Töö kirjeldus

Otsime JUKU MÄNGUMAALE rõõmsameelset, energilist, sõbralikku ja kohusetundlikku KOHVIKU - PERENAIST.
Peamiste töökohustuste hulka kuuluvad järgmised tööülesanded:kohviku igapäevase töö organiseerimine, erinevate toitude valmistamine; kohvikus olevate tööpindade ja laudade puhastamine, kohviku korrasoleku tagamine; klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine; kaupade vastuvõtt ja väljapanek ning kassa operatsioonide teostamine.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat omab eelnevat töökogemust kokana, on soov töötada klienditeenindajana; omab toitlustusalast haridust; omab vastavat toiduhügieeni koolitust, valdab nii eesti keelt kui ka vene keelt;on aus ja usaldusväärne, aktiivne, meeldib lastega suheldada,kohusetundlik ja korrektne; oskab töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt ning on avatud uutele väljakutsetele.

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd
graafikujärgset tööd
konkurentsivõimelist põhipalka ja tulemustest sõltuvalt tulemuspalka
lisasoodustusi
väljaõpet
meeldivat kollektiivi
häid töötingimusi

Lisainfo

Pakume tööd Tähesaju Juku mängumaale, mis asub Lasnamäel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2009

OÜ Jukat Eesti Juku Lastekaubad on Eesti suurim lastekaupade ja beebitarvete poodide kett.