Värsked tööpakkumised

Kohviku-müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 156841

Tööpakkumise number

156841

Töö kirjeldus

Pakume müüjale tööd välikohvikus aadressil Männiku tee 106c. Väljaõpe kohapeal. Töö on vahetustega, graafiku alusel

Nõudmised kandidaadile

- vene ja eesti keele ostus suhtlustasandil
- viisakus ja teenindusvalmidus
- ausus, täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- stabiilset tööd arenevas ettevõttes;
- mahukat hüvede paketti (ühistranspordi kompensatsioon, tasuta toitlustamine jne);

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. august 2008
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2008

Asutamisaastaga 1989 on AS Haljas üheks esimeseks erafirmaks Eestis. Põhineme 100% Eesti kapitalil ja meie peamiseks tegevusalaks on toiduainete hulgimüük ja eksport. Tänasel päeval esindame Eestis üle 20-ne maailmakuulsa kaubamärgi. Omame isiklikku pakketsehhi, kauplust, välikohvikut.