Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22225

Kohviku müüja-ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kohviku müüja-ettekandja ametikoha eesmärk on tagada kõrgetasemeline klientide teenindamine kohvikus Mademoiselle.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • eelnev restorani- või kohvikuteenindaja töökogemus
  • hea eesti, vene, inglise ja soome suhtluskeele oskus
  • väga hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
  • töötamiskogemus kassaga
  • esinduslik välimus

Ettevõte pakub

  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • huvitavat ja suhtlemisrikast tööd

Lisainfo

Palume saata oma CV e-maili või posti teel nii kiiresti kui võimalik.

Tööpakkumise number
#22225

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22 juuni 2003
Kuulutus sisestati:
13 juuni 2003

Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, eelkõige majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid.

Vaata rohkem