Värsked tööpakkumised

Kohviku müüja-ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125324

Tööpakkumise number

125324

Töö kirjeldus

Võtame tööle Meriton Hotels AS kohvikusse Mademoiselle kohviku müüja-ettekandja.
Tööülesanded :
• tagab meeldiva, kiire ja sõbraliku kõrgetasemelise klientide teenindamise kohvikus Mademoiselle
• vastutab kohviku kui toote kõrge kvaliteedi ja klientide rahulolu eest

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• eelnev töökogemus (soovitavalt teenindusalane)
• inglise, vene ja soome keele oskus suhtlustasandil
• hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
• kohusetunne ja usaldusväärsus

Ettevõte pakub

• meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
• kaasaegset töökeskkonda
• arenemisvõimalust ettevõtte siseselt
• omatöötajate soodustusi

Lisainfo

CV palume saata palgasoovi ja märksõnaga "kohviku teenindaja".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
25. september 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2009. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust. Kohvikus Mademoiselle pakutake Meriton Grand Hotel Tallinna kondiitrite ja kokkade poolt valmistatud saiakesi, kooke, torte, quische, salateid ja bageleid.