Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549491

Kohviku kokk-klienditeenindajaid uude kohvikusse

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime lahtiste kätega kokk- klienditeenindajaid Arkna mõisas avatavasse kauplus-kohvikusse. Uues kohvikus tuleb jagada aega roogade valmistamise, külastajate teenindamise ja letimüügi vahel ning tagada köögi ja kohviku heakord. Väljaõpe kohapeal. Töö on osalise ajaga, sobiva koormuse osas lepime kokku.

Ootused kandidaadile

- soov ja oskus pakkuda väga head teenindust
- eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus tuleb kasuks
- positiivne ja lahendustele orienteeritud mõtteviis
- koostöö oskus

Ettevõte pakub

- mitmekesist tööd arenevas mõisas
- paindlikku töögraafikut

Tööpakkumise number
#549491

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 600 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
6. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem