Värsked tööpakkumised

Kohviku klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430849

Tööpakkumise number

430849

Töö kirjeldus

- Tellimuste vastuvõtmine, jookide serveerimine
- Töö kassas
- Teenindussaali ja oma töökoha korrashoid
- Klientide teenindamine

Nõudmised kandidaadile

- Keskharidus
- Oled kiire ning tuled hästi toime erinevate suhtlemissituatsioonidega
- Inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus
- Täpsus, kohusetundlikkus ja usaldusväärsus

Ettevõte pakub

- Pikaajalist töösuhet
- Kohapealset väljaõpet
- Ettevõttesiseseid soodustusi
- Kaasaegset töökeskkonda
- Töötasu kokkuleppel

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2016

Tristvere Maja asub Lääne-Virumaal, Kadrinas. Hubane kohvikuruum mahutab 50 inimest, kus pakume argilõunaid päevapakkumiste näol ning a la carte menüüd. Meie juures on võimalik korraldada suursugune firmaüritus, seminar või sünnipäev. Inimeste eri maitsesoove silmas pidades on meie menüü lai ja sobilik kõigile. Meie juures on Teil suurepärane võimalus tähistada olulisi tähtpäevi, koosviibimisi või lihtsalt juua head kohvi ning nautida kaaslaste seltskonda!