Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #198733

Kohtutäituriabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd iseseisva mõtlemisega, hea suhtlemisoskusega, meeskonna tööks sobivat ning hea venekeele ja arvutioskusega inimesele. Töökoht asub kaasaegses kontoris, väike kollektiiv. Töö sisuks on dokumentide koostamine, nende haldamine. Tööd pakume tähtajaliselt ajutiselt põhitöökohaga töötaja asendamiseks kuni 3 aastaks.

Nõudmised kandidaadile

- kõrghariduse olemasolu
- algteadmised riigistruktuuri ülesehitusest ja selle toimimisest
- arvutikasutamise oskus (excel, world, explorer, outlook)
- hea vene keele oskus
- kasuks tuleb kogemus dokumentide koostamisel
- iseseisva töö tegemise ja vastutusvõime olemasolu
- valmisolek lahendada pingelisi olukordi
- kohusetundlikus ja töötahte olemasolu

Ettevõte pakub

häid võimalusi kogemuste ja teadmiste omandamiseks
pingelist ja huvitavat tööd
tööle vastavat töötasu

Lisainfo

Tööaeg kella 8.30-17. Büroo asub Kadriorus.

Tööpakkumise number
#198733

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2010

CVKeskus.ee klient

Vabaelukutse pidaja, tegevusvaldkond võlgade sissenõudmine.

Vaata rohkem