Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637656

Kohtujurist

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Haapsalu
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik

Brutopalk: Kuni 2005 €/kuus
Kuulutus sisestati: 29. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:13. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Ootame kandideerima neid, kes on huvitatud karjäärist kohtusüsteemis ja soovivad teha vastutusrikast tööd ning osaleda kohtuasjade menetlemiseks ettevalmistamisel.

Ootused kandidaadile

Kandideerimise eelduseks on vastavus kohtute seaduse § 47 lg 1 p 1-3 esitatud nõuetele.

Pakume huvitavat ja arendavat tööd, erialaseid koolitusi, võimalust teha koostööd valdkonna spetsialistidega, konkurentsivõimelist palka (pärast kuuekuulist katseaega 2005 eurot kuus), 35 kalendripäeva põhipuhkust.

Tööpakkumise number
#637656

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2020

Pärnu Maakohus on esimese astme kohus, kus arutatakse tsiviil-, kriminaal- ja väärteoasju

Vaata rohkem

Kohtujurist