Värsked tööpakkumised

KOHTUJURIST ( 7 ametikohta asukohaga Tallinnas või Pärnus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361146

Tööpakkumise number

361146

Töö kirjeldus

Ootame Sind kandideerima kohtujuristi ametikohale, kui oled huvitatud karjäärist ja vastutusrikkast tööst kohtusüsteemis ning soovid osaleda kohtuasjade menetlemiseks ettevalmistamisel ning iseseisval menetlemisel kohtumenetluse seaduses ettenähtud ulatuses.

Tööülesanded:
- kohtuniku abistamine kohtuasjade menetlemisel
- kohtuasjades iseseisevalt toimingute tegemine kohtumenetluse seadustes ettenähtud ulatuses

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eelduseks on vastavus kohtute seaduse § 47 lõike 1 punktides 1-3 esitatud nõuetele, sh:
- kandidaat on omandanud õiguse õppesuunal vähemalt riiklikult tunnustatud magistrikraadi, sellele vastava kvalifikatsiooni Eesti Vabariigi haridusseaduse § 28 lõike 22 tähenduses või sellele vastava välisriigi kvalifikatsiooni

Kasuks tuleb:
- varasem töökogemus kohtusüsteemis või avalikus sektoris
- väga hea kirjalik väljendus- ja argumenteerimisoskus

Pakume huvitavat ja arendavat tööd, konkurentsivõimelist töötasu, erialaseid koolitusi ning meeldivat töökeskkonda ja kollektiivi. Kohtujuristi töökogemus on perspektiivikaks aluseks hiljem kohtunikuks kandideerimisele
Palk: 1690 eurot (pärast katseaega)

Lisainfo

Kandideerimiseks palume esitada:
1) avaldus Tallinna Halduskohtu esimehe nimele;
2) elulookirjeldus (CV)
3) Eesti kodakondsust tõendava dokumendi koopia, haridust tõendava dokumendi koopia ja akadeemilise õiendi (hinnetelehe) koopia;
4) motivatsioonikiri (kuni üks A4)

Dokumendid esitada märgusõna „Kohtujuristi konkurss“ all hiljemalt 07.11.2014 Tallinna Halduskohtu aadressile Pärnu mnt 7, Tallinn 15084 või elektrooniliselt aadressile teele.sepp[at]kohus.ee.

Täiendav informatsioon telefonil 628 2701 või e-postiaadressil teele.sepp[at]kohus.ee, esimehe abi Teele Sepp

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2014
Kuulutus sisestati:
3. november 2014