Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #811510
Osaline kaugtöö võimalus

Kohtuistungi sekretär

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • kohtumenetluse asjaajamise sujuva ja korrektse toimimise eest hoolitsemine

  • kohtuistungite protokollimine

  • menetlusosalistega suhtlemine

  • Kohtute Infosüsteemi nõuetekohane ja täpne täitmine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidust

  • väga head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas

  • vilumust tavapärase kontoritarkvara kasutamisel (MS Office)

  • oskust kasutada videokonverentsitehnikat

  • võimet ja oskust töötada pingeolukorras

  • täpsust ja kohusetundlikkust

Ettevõte pakub

  • sõbraliku meeskonna tuge

  • võimalust töötada mainekas riigiasutuses koos õigusvaldkonna tippspetsialistidega

  • osalist kaugtöö tegemise võimalust

  • 35-päevast põhipuhkust

  • huvitavat ja arendavat tööd

  • terviseedendamise toetamist sh kolme tervisepäeva aastas

  • palka pärast katseaega 1050 eurot (bruto)

Tööpakkumise number
#811510

Info

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
27. september 2022
Kuulutus sisestati:
13. september 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem