Kohtla-Järve Fenikss kasiino klienditeenindaja (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #523309

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Klientide sõbralik teenindamine ja igapäevane aruandlus
* Inventuuride läbiviimine
* Töö baaris ja kassas
* Kaupade vastuvõtt

Ootused kandidaadile

* Vähemalt 21 aastane
* Oled hea suhtleja ja klientide teenindamine pakub Sulle rõõmu
* Suhtled eesti keeles ja vene keelest arusaamine ja suhtlemine ei ole takistuseks klientide teenindamisel
* Oled särtsakas ja rõõmsameelne
* Sind iseloomustavad ausus ja täpsus

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* 12 tunniste vahetustega tööd graafiku alusel (vahetuste ajad 08.00-20.00 ja 20.00-08.00)
* Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Töökoht: Narva
* Väljaõpe kohapeal
* Vajalik tervisetõend (toidukäitlemine)
Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#523309

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
13. märts 2018

OÜ Novoloto on Eestis üle 19 aasta tegutsenud rahvusvaheline ettevõte, mis tegeleb hasartmängude korraldamisega, opereerides 15 kasiinot üle kogu Eesti. Hea teeninduse ja ainulaadsete mängudega meelelahutust pakume 11 Tallinna kasiinos ja 4 Eesti väikelinnas.

Vaata rohkem