Värsked tööpakkumised

KOHT- ja LAIVÕRGU NING LINUXI SPETSIALISTI

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88056

Tööpakkumise number

88056

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööks on IP võrgu ja Linux serverite haldamine

Nõudmised kandidaadile

Sul on teadmisi

  • koht- ja laivõrkudest (LAN/WAN)
  • võrguprotokollidest TCP/IP/VLAN/VRRP/HSRP/GRE jne
  • võrguseadmetest

Lisaks on Sul Cisco ja HP switchide ja ruuterite konfigureerimise kogemus ning Linux installeerimise ja haldamise oskus. Igati tuleb kasuks IBM AIX-i tundmine.
Sa valdad vabalt eesti ja inglise keelt ning Sind iseloomustab ettevõtlikkus ja paindlikkus. Sulle meeldib töötada meeskonnas

Pakume Sulle toredaid kolleege, kaasaegset töökeskkonda, eeneseteostus- ja arenemisvõimalusi tugeva organisatsioonikultuuriga rahvusvahelises ettevõttes ning korralikku motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2006

Tele2 Eesti AS kuulub telekommunikatsiooniettevõtete kontserni Tele2 AB, mis on juhtiv alternatiivne telekommunikatsiooniteenuste pakkuja Euroopas ja mille teenuseid kasutab 31 miljonit klienti 23 riigis.
Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

  • paindlikkus - kuulame oma kliente ja reageerime nende vajadustest lähtuvalt
  • avatus - jagame omavahel rahvusvahelisi kogemusi ning anname otsekoheseid vastuseid
  • kuluteadlikkus - suhtume lugupidavalt nii enda kui klientide rahakotti.