KOHE mehhatroonikud SAKSAMAALE (ka juunior tase)

BARONA EESTI OÜ

Tööpakkumise number

626431

Barona Eesti OÜ KOHE mehhatroonikud SAKSAMAALE (ka juunior tase)

Töö kirjeldus

JUUNIOR MEHHATROONIK - kas Te soovite liituda maailmatasemel tööstuse hooldus meeskonnaga SAKSAMAAL? Kas soovite alustada oma inseneri praktilist karjääri tööstuste automatiseerimises? Otsite väljakutseid, soovite õppida, areneda, saavutada?
Siin on pakkumine Teile - JOT Saksamaa üksusse mehhatrooniku ametikohale, kelle tööülesanneteks on tootmis liinide, masinate ja test seadmete häälestamine/seadistamine; seadmete, masinate korralise hoolduse teostamine; erakorraline masinate remont jne.
TÖÖKOHALE SOBIVAD, HEA TEHNIKA TAIBUGA, VASTAVA ERIALA KOOLI JUST LÄBINUD, VÄIKESE TÖÖKOGEMUSEGA ALUSTAJAD.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised:

  • Mehhatroonika ja/või mehaanika ja/või automaatika haridus
  • Töökogemus masinate, seadmete, liinide hooldusest
  • INGLISE ja eesti keele oskused
  • IT ja vajalike tarkvarade kasutusoskused
  • Innovatiivsus, iseseisvus, väga hea tehniline taip, hea suhtlus oskus
* NB! VAJALIK EU KODAKONDSUS!
Kasuks tuleb:
  • töökogemused mehhatroonikuna, hooldustehnikuna või hooldusinsenerina

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Võimalust töötada rahvusvahelises keskkonnas ja areneda innovatiivses ettevõttes.
  • Sobivusel pikaajalist töösuhet, karjääri maailma tasemel automatiseerimise firmas
  • Vastavalt seadustele komandeeringu tasusid, tasuta elamist, töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele

Lisainfo

NB! VAJALIK EU KODAKONDSUS!
Vaata lisa ja kandideeri kohe - http://bit.ly/2EV1cjv
Barona Eesti teised tööpakkumised - https://careers.barona.ee/open-positions

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019
Brutopalk:
2500.00 - 3500.00 €/kuu
Soovin kandideerida

VABAD TÖÖKOHAD - https://careers.barona.ee/open-positions

Me oleme tulevikku suunatud teerajajad, eksperdid ja probleemide lahendajad. Loome ja arendame tuleviku personalilahendusi, mis aitavad inimeste karjääril areneda ja ettevõtetel kasvada. Oleme osa rahvusvahelisest kontsernist Barona Group Oy www.baronagroup.com. Lisaks Eestile ja Soomele, kus asub meie peakontor, tegutseme Rootsis, Norras, Hispaanias, Poolas ja Venemaal.

Baronal on uus innovatiivne ja Eestis ainulaadne värbamissüsteem JELPP http://jelpp.com/en
Tutvu JELPP tööpakkumistega ja kiiremaks tööleidmiseks esita taotlus kohe!
Kui ei leidnud sobivat tööpakkumist - saad oma taotluse ja oma andmed jätta " Vaba tööpakkumisele kandideerimine" Teie poolt esitatud hariduse, oskuste, töökogemuse jne. profiilile sobiva tööpakkumise tekkimisel saame siis kohe teha pakkumise.

Avan ettevõtte profiili