Kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse osakonna peaspetsialist (asendaja lapsehoolduspuhkuse ajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189261

Tööpakkumise number

189261

Töö kirjeldus

  • kohaliku omavalitsuse infoühiskonna analüüsimine ja kavandamine;
  • koostöö korraldamine partneritega kohaliku omavalitsuse infoühiskonna arendamisel;
  • õigusaktide eelnõude ja strateegiliste dokumentide koostamine infoühiskonna valdkonnas;
  • Euroopa Liidu struktuurivahendite meetmetest rahastavate projektide asjaajamise korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Sul on kõrgharidus;
  • Sa oled töötanud avalikus teenistuses vähemalt 2 aastat;
  • Sul on head teadmised riigi ja kohaliku omavalitsuse toimimisest;
  • valdad eesti keelt kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas ning inglise keelt vähemalt kesktasemel;
  • Sind iseloomustab hea analüüsi- ja üldistusvõime, koostöövalmidus, hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus ning iseseisvus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • väljakutset kujundada Eesti kohaliku omavalitsuse arengut;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenemisvõimalusi.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Lai 46/48, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata CV ja motiveeritud sooviavaldus koos palgasooviga.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5039 (Margus Kreinin, kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse osakonna osakonnajuhataja asetäitja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2010

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.