Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #199755

Kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse osakonna osakonnajuhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • regionaalvaldkonna ja kohaliku omavalitsuse infoühiskonna ning kodanikuühiskonna arendamise korraldamine;
  • regionaalvaldkonna ja kohaliku omavalitsuse infoühiskonna ning kodanikuühiskonna valdkonnaga seonduvate strateegiliste dokumentide väljatöötamise korraldamine;
  • maakondlike infoühiskonna arendusjuhtide töö koordineerimine;
  • regionaalvaldkonna ja kohaliku omavalitsuse infoühiskonna ning kodanikuühiskonna valdkonna eesmärkide täitmiseks vajalike hangete ja lepingute ettevalmistamise koordineerimine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui

  • omad magistrikraadi või sellele vastavat kvalifikatsiooni;
  • omad eelnevat töökogemust riigiasutuses vähemalt 3 aastat;
  • sul on väga head teadmised riigi ja kohaliku omavalitsuse toimimisest;
  • omad infotehnoloogia ning juhtimisalaseid teadmisi sh oskust planeerida ja korraldada avalike teenuste- ning infotehnoloogilisi protsesse;
  • tunned infoühiskonda reguleerivaid õigusakte ning omad kogemusi infotehnoloogia valdkonna projektide juhtimisel;
  • valdad inglise keelt vähemalt kesktasemel;
  • Sind iseloomustab hea analüüsi- ja üldistusvõime, koostöövalmidus, hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus ning iseseisvus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • väljakutset kujundada regionaalvaldkonna infoühiskonda ning Eesti kohaliku omavalitsuse ja kodanikuühiskonna arengut,
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Lai 46/48, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata CV ja motiveeritud sooviavaldus.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5141 (Väino Tõemets, kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse osakonna osakonnajuhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Tööpakkumise number
#199755

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
30. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2010

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.

Vaata rohkem