Kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse osakonna nõunik (asendaja lapsehoolduspuhkuse ajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175189

Tööpakkumise number

175189

Töö kirjeldus

• riigi kohaliku omavalitsuse süsteemi sh omavalitsusliitude arendamise poliitika analüüsimine ja kavandamine;
• kohaliku omavalitsuse valdkonna rahvusvahelise koostöö arendamine ja koordineerimine;
• omavalitsusliitude nõustamine kohaliku omavalitsuse huvide esindamisel Euroopa Liidu otsustusprotsessides;
• Eesti seisukohtade ette valmistamine ja esindamine Euroopa Nõukogu töögruppides;
• koostöö korraldamine partneritega kohaliku omavalitsuse poliitika parema kujundamise eesmärgil.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
• omad kõrgharidust (soovitavalt õiguse või avaliku halduse erialal);
• omad eelnevat töökogemust avalikus teenistuses vähemalt 2 aastat;
• Sul on väga head teadmised kohaliku omavalitsuse toimimisest;
• oskad eesti ja inglise keelt kõnes ja kirjas kõrgtasemel;
• Sind iseloomustab hea analüüsi- ja üldistusvõime, koostöövalmidus, hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus ning iseseisvus.

Kasuks tulevad head teadmised Euroopa Liidu toimimisest ja õigussüsteemist.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
• väljakutset kujundada Eesti kohaliku omavalitsuse arengut,
• huvitavat ja vastutusrikast tööd,
• õppimis- ja arenemisvõimalusi.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pagari 1, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata motiveeritud sooviavaldus ja elulookirjeldus.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5141 (Väino Tõemets, kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse osakonna osakonnajuhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
29. märts 2009
Kuulutus sisestati:
12. märts 2009

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.