Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195474

Kohaliku arengu divisjoni konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • arengukavade ja strateegiate koostamine
  • tasuvusanalüüside läbiviimine (sh finantsanalüüside ja turundusplaanide koostamine)
  • rahataotlusprojektide teostamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt kahe aastane avalikus sektoris töötamise, nõustamistöö või finantsplaneerimise kogemus
  • kõrgharidus Geograafia, Riigi- või Majandusteaduste valdkonnas
  • väga hea suhtlemisoskus
  • kiire kohanemis- ja õppimisvõime
  • oskus toime tulla keeruliste situatsioonidega
  • hea stressi ja rutiini taluvus
  • väga hea eesti- ja inglise keele oskus
  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • põnevaid konsultatsiooniprojekte
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda Tallinnas või Tartus
  • tulemustele vastavaid aastaseid preemiaid
  • mobiiltelefoni kompensatsiooni
  • sportimisvõimalusi ja igakuiseid ühisüritusi

Lisainfo

Eelnev kokkupuude projektijuhtimisega või kogemus Euroopa Liidu toetusmeetmetega ning vene keele oskus tulevad kasuks, kuid ei ole ilmtingimata nõutavad.

Tööpakkumise number
#195474