Värsked tööpakkumised

Kogemustega PUUSEPP (väga kiire)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358891

Tööpakkumise number

358891

Töö kirjeldus

Prigaad 3 meest saavad kohe tööd Soomes, puusepa ametikohale. (põrandalaua paigaldus, sisevoodrilaua paigaldus , vana põranda lammutus ja uue ehitus, jne.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik tööturvakaart (roheline) , vero number (vajadusel aitan teha). Vajalikud oma tööriistad puidutööks ja transpordivahend.
Soome keel pole vajalik.
Kandideerivalt tööliselt eeldame head ehitustöö tegemise oskust, töötahet, head tervisliku seisundit, orienteeritust meeskonnatööle. Täpsust ja otsustusvõimet.

Tööle asumine kohe. Elamine ettevõtte poolt. EI OLE VAHENDUS FIRMA
Pakume normaalset töötasu. Palk 2 x kuus

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2014

Ettevõte on edukalt tegutsenud juba üle 10-aasta. Tegevusaladeks on kinnisvaraprojektide arendus ja müük, ehitus ja renoveerimine. Oleme viinud läbi palju edukaid objekte omavalitsustele ja ehitanud uuselamurajooni "Uuesalu" Tallinna külje alla. Hetkel on paljud objektid ka Soomes.
Ettevõte on stabiilne, palgad on head ja töötajatesse suhtutakse hästi.
Seoses pideva mahtude suurenemisega otsime oma meeskonda uusi spetsijaliste!