Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515640

KOGEMUSTEGA PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OTSIME OMA MEESKONDA KOGENUD PROJEKTIJUHTI, KES TEGELEB VEEBIARENDUSPROJEKTIDE JUHTIMISE NING JÄRELTOEGA.

  • Kas sa oled hea suhtleja, usaldusväärne ja täpne oma kohustuste täitmisel?

  • Kas sa viid oma asjad alati lõpuni ning pead tähtaegadest kinni?

  • Kas oled meeskonnamängija, suudad inspireerida teisi ning oled positiivseks eeskujuks?

Kui sa tunned ennast sellest kirjeldusest ära, siis me tahaksime väga sinust kuulda.

Ootused kandidaadile

  • sul on kogemust IT- ja/või veebiarendusprojektide juhtimisel

  • oled kursis erinevate veebitehnoloogiate ja trendidega

  • sa oskad oma hästi aega juhtida

  • sul on oskus ja julgus teha vastutusrikkaid otsuseid

  • oled iseseisev ja kohusetundlik, pead kinni kella- ning tähtaegadest

  • valdad hästi eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas

  • suudad meeskonda motiveerida

Tööle saamise eelduseks on, et vastad ADM-i põhiväärtustele, mille järgi inimesi värbame ja omi asju ajame

  • soovid pidevalt õppida ja areneda, julged katsetada ja teha vigu

  • võtad vastustust – annad endast parima ja teed, mida lubad

  • sulle meeldib suhelda ja teha asju teistega koos, mitte üksi pusida

  • hoolid inimestest ja soovid muuta asju maailmas paremaks

  • oled eesmärgile pühendunud – “Seda ei saa teha,” pole sinu kõnepruuk.

KASUKS TULEB:

  • kui oled ka ise veebiarenduses näppupidi sees olnud (analüütik, arendaja vms)

  • kui sul on ettevõtjalik mõtteviis ja arusaam, kuidas efektiivselt ning kasumlikult tegutseda

  • sul on või sa omandad kõrgharidust infotehnoloogiaga seotud valdkonnas

  • oled kokku puutunud või tunned erinevaid arendusprotsesse (Waterfall, Agile, Scrum)

Vaata lähemalt:
www.adm.ee/toopakkumised/adm-otsib-kogemustega-projektijuhti/

Tööpakkumise number
#515640

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1400 - 2700 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2018

ADM Interactive on digilahendusi loov agentuur, mis aitab klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Töötame välja ettevõtete digistrateegiaid ning arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, korraldame kampaaniaid ja loome veebilehti. Meie loodud lahendused on igal aastal saanud võite Eesti digiturunduse tulemuslikkust hindaval konkursil Digitegu.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, suured telekommunikatsiooni-, pangandus- ning jaekaubandusettevõtted. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is.

MIKS ON SUL ADM-IS HEA TÖÖTADA?

Meie juures saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega. Kasutame oma ettevõtes Gallupi tugevustel põhineva juhtimise põhimõtteid ning aitame sul õppida enda tugevusi paremini ära kasutama. Lisaks koolitame oma inimesi pidevalt töö spetsiifikaga seotud valdkondades.

Meil on hästi paika pandud protsessid ja kõik vajalikud töövahendid projekti edukaks läbiviimiseks. Tööülesannete haldamiseks ja ülevaate saamiseks kasutame Jira’t, projektidokumentatsiooni hoiame Confluence’is, CRM annab sulle selguse kliendisuhtest ja eelarvest. Sinu projektimeeskond on harjunud kellast kinni pidama, mõtleb kaasa ja saab asjad alati tehtud. Meil on hea kliendibaas ja suured ning olulise mõjuga projektid. Sa ei pea end hakkama nullist üles töötama, vaid meil on sulle kohe suuri ja huvitavaid projekte ette anda.

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADM-is hea olla. Kõik ADM-ikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga – meie rahuloluindeks on 4,23 palli 5-palli skaalal ja see on püsivalt kasvanud. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arengus ning sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega.

Vaata rohkem