Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516137

Kogemustega laadur-ekskavaatorijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kogemustega laadur-ekskavaatorijuhti ,tööd on pakkuda aastaringselt ja töö toimub peamiselt Tallinnas ja Harjumaal.
Täpsem info telefonil 5028111.

Ootused kandidaadile

Nõutav varasem töökogemus ja eesti keele valdamine suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

stabiilset ning vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#516137

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2018

Esimestel aastatel tegelesime peamiselt metsanduses. Paralleelselt soetasime ekskavaatori ja kalluri ning hakkasime pakkuma alltöövõttu teedeehituses.
Aastate jooksul lisandus veel tehnikat ning spetsialiste ning alustasime ka välistrasside paigaldusega. Tänaseks on meie peamiseks tegevusalaks välistrasside paigaldus ja teedeehitus. Oleme oma tellijatele kindlaks toeks kvaliteetse, tähtaegse ja optimaalse eelarvega tööde teostamisel.
Meie edukuse tagab koolitatud meeskond, pikaajaline kogemus ja kaasaegseimate tehnikate kasutamine.

Vaata rohkem