Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177247

Kogemustega kliendihaldur Tartusse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ekspress Hotline toodete aktiivne müük olemasolevate ja uutele klientidele
  • Aktiivne müügitöö, mis hõlmab ka kliendikülastusi ja kohapealset nõustamist
  • Pakkumiste koostamine, läbirääkimised kliendiga ja müügilepingute sõlmimine
  • Jätkusuutlike kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

  • Hea läbirääkimis- ja veenmisoskus
  • Eelnev müügitöö kogemus vähemalt 3 aastat, soovitavalt infomeedia valdkonnas
  • Valmidus teha aktiivset müügitööd iga päev
  • Iseseisvus ja positiivne ellusuhtumine
  • Sihikindlus ja tulemustele orienteeritus
  • Arvutikasutamise oskus
  • Väga hea eesti keel oskus kõnes ja kirjas ning vene keele oskus suhtlustasandil
  • Keskharidus

Ettevõte pakub

  • Juba olemasolevat kliendiportfelli
  • Firmasisest erialast baas- ja täiendkoolitust
  • Nooruslikku, tulemustele orienteeritud toetavat kollektiivi
  • Toredaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#177247