Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65361

Kodukoristajad Soome

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* erinevate majapidamiste koristamine vastavalt majaomanike tellimustele
* piirkonad Helsingi, Espoo, Vantaa
* koristustöödeks igapäevased majapidamistööd- nt. põrandate pesemine, tolmu
pühkimine, nõude pesemine, tolmuimejaga põrandate üle käimine, pesu pesemine,
triikimine, vaipade kloppimine jms.
* majapidamisi päevas keskmiselt 1-2, arv kujuneb olenevalt majapidamise suurusest.

Ootused kandidaadile

* NB! Eelnev koristusalane töökogemus (soovitavalt ka eelnev läbitud koristusalane väljaõpe),
* Tahe teha tööd,
* NB! Väga hea Soome keele oskus,
* Valmisolek tööks välisriigis,
* Loomuomadused: tasakaalukus, positiivne hoiak, sõbralikkus, vaoshoitus, pigem omaette nokitseja.

Ettevõte pakub

* Võimalust täiendada oma koristusalast töökogemust,
* Pakume elamispinna kasutamise võimalust kohapeal,
* Võimalust endast sõltuvalt teenida head töötasu.

Lisainfo

Personalipunkt Extra kliendiks on Kodinavux OY, kes on viimaste aastate jooksul kasutanud üsna palju võimalust värvata eestist tööjõudu, sealjuures hoolides iga töötaja õigustest, pakkudes võimalust töötada eelneva töökogemusega koristajal enda Helsingi, Espoo ja Vantaa klientide majapidamistes.

Tööpakkumise number
#65361

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. mai 2006
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem