Värsked tööpakkumised

Kodukoristajad Soome

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60223

Tööpakkumise number

60223

Töö kirjeldus

* erinevate majapidamiste koristamine vastavalt majaomanike tellimustele
* piirkonad Helsingi, Espoo, Vantaa
* koristustöödeks igapäevased majapidamistööd- nt. põrandate pesemine, tolmu
pühkimine, nõude pesemine, tolmuimejaga põrandate üle käimine, pesu pesemine,
triikimine, vaipade kloppimine jms.
* majapidamisi päevas keskmiselt 1-2, arv kujuneb olenevalt majapidamise suurusest.

Nõudmised kandidaadile

* NB! Eelnev koristusalane töökogemus (soovitavalt ka eelnev läbitud koristusalane väljaõpe),
* Tahe teha tööd,
* NB! Soome keele oskus suhlustasandil,
* Valmisolek tööks välisriigis,
* Loomuomadused: tasakaalukus, positiivne hoiak, sõbralikkus, vaoshoitus, pigem omaette nokitseja.

Ettevõte pakub

* Võimalust tööd teha väliskeskkonnas,
* Võimalust täiendada oma koristusalast töökogemust,
* Pakume elamispinna kasutamise võimalust kohapeal,
* Võimalust endast sõltuvalt teenida head töötasu.

Lisainfo

Personalipunkt Extra kliendiks on Kodinavux OY, kes on viimaste aastate jooksul kasutanud üsna palju võimalust värvata eestist tööjõudu, sealjuures hoolides iga töötaja õigustest, pakkudes võimalust töötada eelneva töökogemusega koristajal enda Helsingi, Espoo ja Vantaa klientide majapidamistes.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2006