Värsked tööpakkumised

Kodukoristaja Soome

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123746

Tööpakkumise number

123746

Töö kirjeldus

* Erinevate majapidamiste koristamine vastavalt majaomanike tellimustele;
* Töö erinevates majapidamistes, mitte ühes konkreetses;
* Piirkonad Helsingi, Espoo, Vantaa;
* Koristustöödeks igapäevased majapidamistööd- nt. põrandate pesemine, tolmu
pühkimine, nõude pesemine, tolmuimejaga põrandate üle käimine, pesu pesemine,
triikimine, vaipade kloppimine jms.
* Majapidamisi päevas 1-2, majapidamiste arv päevas kujuneb vastavalt majapidamiste suurusele.

Nõudmised kandidaadile

* NB!!! Eelnev koristusalane töökogemus (soovitavalt ka eelnev läbitud koristusalane väljaõpe),
* NB!!!! Hea Soome keele oskus,
* Tahe teha tööd,
* Valmisolek tööks välisriigis,
* Loomuomadused: tasakaalukus, positiivne hoiak, sõbralikkus, vaoshoitus, inimesena pigem omaette nokitseja.

Ettevõte pakub

* Võimalust täiendada oma koristusalast töökogemust,
* Pakume töötamise perioodil elamispinna kasutamise võimalust Vantaas (Helsinki kõrval-linn),
* Võimalust endast sõltuvalt teenida head töötasu, lisaks töö tulemusest sõltuvat boonustasu.
* Osalist mobiilikompensatsiooni;
* Osalist ühistranspordi piletite kompensatsiooni.

Lisainfo

Personalipunkt Extra kliendiks on Kodinavux OY, kes on viimaste aastate jooksul kasutanud üsna palju võimalust värvata Eestist tööjõudu, sealjuures hoolides iga töötaja õigustest, pakkudes võimalust töötada eelneva töökogemusega koristajal enda Helsingi, Espoo ja Vantaa klientide majapidamistes.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
14. september 2007
Brutopalk:
Alates 137 EEK tunnis

Kodinavux OY on Soomes, Helisingis tegutsev ettevõte, kes pakub koduhooldusteenust nii ettevõtetele kui inimeste isiklikele majapidamistele. Kodinavux OY on tegutsenud 1998. aastast alates, pakkudes kodukoristusteenust nii Helsingis kui Vantaas ja Espoos.
Kodinavuxil on hetkel üle 1000 erineva kliendi, kes kasutavad seaduslikel alustel nende poolt pakutavat kodukoristuse teenust.