Värsked tööpakkumised

Kodukindlustuse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30992

Tööpakkumise number

30992

Töö kirjeldus

kelle peamiseks tööks on kodukindlustuse teeninduse ja müügi taseme oluline tõstmine ning arendamine erinevates müügikanalites. Tööülesanneteks on:

• Kodukindlustuse pakkumiste ja lepingute koostamine
• Klientide nõustamine kodukindlustuse lepingute sõlmimisel
• Kodukindlustuse müügi arendamine

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus või selle omandamine 2005 aastal
• arvutikasutamise oskus (Word, Excel, Outlook ja weebibrauserid)
• väga hea suhtlemisoskus ja veenmisvõime
• enesekindlus ja esinduslik välimus

Omalt poolt pakume sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset töökeskkonda ja võimalust eneseteostuseks kiiresti arenevas firmas, millega kaasneb ka vääriline tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
16. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
27. mai 2004

AS E-Kindlustus Kindlustusmaakler on väga kiiresti arenev litsentseeritud kindlustusmaakler, mis tegutseb alates 2000. aasta algusest. E-Kindlustuse ainulaadne Internetipõhine maakleri töökeskkond võimaldab saavutada kõrgeid töötulemusi erinevate kindlustustoodete võrdlemise, tutvustamise ning efektiivse klienditeeninduse kaudu, tagades sellega nii meie klientide kui töötajate rahulolu ning luues eeldused personali kiireks ja professionaalseks arenguks.