Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627048

Koduhooldustöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koduhooldustöötaja ülesandeks on Jõelähtme valla hooldusvajadusega isikutele abi osutamine igapäevaeluks vajalike tegevuste läbiviimisel ja eneseteeninduses tema eluruumis ning asjaajamisel väljaspool tema eluruumi. Pakume tööd 1 inimesele 1,0 koormusega või 2 inimesele 0,5 koormusega. Kandideerides palume märkida, millise koormusega sooviksite töötada.
Tööülesanded:

  • toiduainete ja ravimite ostmine ning hooldatavatele viimine;
  • hooldatavate arsti juurde mineku organiseerimine;
  • hooldusteenuse vajaduse hindamine;
  • abistamine väljaspool eluruumi tervishoiu-, finants-, sotsiaal- ja muude toimetulekuks vajalike teenustega seotud asjaajamised;
  • sotsiaaltransporditeenus (sh saatjateenus)

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • pingetaluvus
  • ausus ja korrektsus
  • oskus ja soov suhelda eaka ja erivajadusega inimesega
  • B kategooria lubade olemasolu
  • täpsus ja usaldusväärsus

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus eakatega
  • hooldustöötaja kutse
  • arvutioskus
  • meeskonna töö oskused

Ettevõte pakub

  • meeldivat kollektiivi
  • 35 päeva puhkust
  • Enese arendamise võimalusi
  • supervisiooni

Lisainfo

Koduhooldustöötaja töökoht on Jõelähtme Vallavalitsuses. Suurem osa tööst toimub kontorist väljapool: kliendi kodus, poes, tervishoiuasutustes jne. Koduhooldustöötaja hoiab korras klienti puudutava dokumentatsiooni, täidab pidevalt töökalendrit.

Dokumendid kandideerimiseks esitada hiljemalt 26. november 2019 Jõelähtme Vallavalitsusele aadressil Postijaama tee 7, Jõelähtme küla 74202, Harjumaa märgusõnaga „Jõelähtme Vallavalitsuse koduhooldustöötaja" või digitaalallkirjastatult e-posti aadressile kantsele(at)joelahtme.ee. Lisainfo telefonil 5308 6476.

Tööpakkumise number
#627048

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2019
Kuulutus sisestati:
12. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem