Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #226341

Kodude koristaja Soome, hooajaline töö

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kodinavux OY vajab suveperioodiks kodude koristajaid, kelle töö sisuks oleks:
* Erinevate majapidamiste koristamine vastavalt majaomanike tellimustele ja kokkulepitud töögraafikule;
* Töö erinevates majapidamistes, mitte ühes konkreetses;
* Piirkonad, kus majapidamised asuvad on Helsingi, Espoo, Vantaa;
* Koristustöödeks igapäevased majapidamistööd- põrandate pesemine, tolmu
pühkimine, nõude pesemine, tolmuimejaga põrandate puhastamine, pesu pesemine,
triikimine, vaipade kloppimine, sanitaarrummide- /sauna koristus jms vastavalt juhenditele.
* Majapidamisi päevas 1-2, majapidamiste arv päevas kujuneb vastavalt kokkuleppele ja töö mahule.
* Töö argipäeviti, Esmaspäev - Reede, vastavalt kokkulepitud töögraafikule.
Töölepingusse märgitakse küll osaline tööaeg, kuid töötunde tuleb peaaegu täistööaja piires.
Töö kestus esialgu Mai-Augusti lõpp.

NB! Töö alustamise aeg oleks koheselt!

Ootused kandidaadile

* NB!!! Eelnev koristusalane töökogemus (soovitavalt ka eelnev läbitud koristusalane väljaõpe),
* NB!!!! Hea Soome keele oskus- väga vajalik igapäevaseks asjaajamiseks ja suhtluseks nii majapidamise omanike kui Soome ettevõttega, kes tööülesandeid jagab;
* Tahe teha tööd, tegutsemisaldis hoiak,
* Orienteerumisoskus, oskus leida majapidamised üles vastavalt etteantud juhistele.
* Valmisolek tööks välisriigis,
* Loomuomadused: tasakaalukus, positiivne hoiak, ausus, sõbralikkus, vaoshoitus.

Soovituslik: soome keelne CV!

Ettevõte pakub

* Võimalust täiendada oma koristusalast töökogemust,
* Võimalust endast sõltuvalt teenida head töötasu, lisaks töö tulemusest sõltuvalt boonustasu.
* Osalist mobiilikompensatsiooni;
* Osalist ühistranspordi piletite kompensatsiooni,
* Võimalust kasutada pakutavat elamispinda Helsingis, makstes selle eest kokkuleppelist üürisummat (250-300 EUR/kuu).

Lisainfo

NB! Ei vasta neile kandideerijatele, kellel CVś soome keele oskus pole piisav!

Tööpakkumise number
#226341