Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91411

Koduabiline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kristiines kahe lähestikkul asuva ridaelmuboksi koristamine 100+180 m2. Töö võtab aega umbes 1 tööpäev nädalas päevasel ajal.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus eramajade koristamisel.

Tasu ja töövahendeid. Kandideerimisel kindlasti märkida palgasoov.

Tööpakkumise number
#91411

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Koduabiline