https://www.cvkeskus.ee/179618

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179618

Koduabiline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Inglisekeelne perekond otsib Tallinnasse koduabilist, kes koristaks ja triigiks, vajadusel abistaks
lühiajaliselt ka lastega, vähemalt 8-10h nädalas.


Ootused kandidaadile

Inglise ja/või vene keele oskus.
Kasuks tuleb eelnev töökogemust.


Ettevõte pakub

Tasu kokkuleppel ja sõltuvalt koduabilise oskustest.


Tööpakkumise number
#179618
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koduabiline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!