Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180267

Koduabiline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes, Helsingis elav neljaliikmeline perekond otsib kaheks aastaks koduabilist, kelle ülesanneteks on: laste järgi vaatamine (käivad lasteaias), maja korrashoid, toidu valmistamine, ja teised kodus ette tulevad ülesanded.
Tööaeg on 09.00-17.00, vahel ka nädalavahetusel ja õhtusel ajal, aga mitte rohkem kui 168 tundi kuus.

Ootused kandidaadile

soome keele oskus heal tasemel
eelnev töökogemus koduabilisena
soovitavalt autojuhiload
loomasõbralikkus
töökus
usaldusväärsus
vastutustundlikkus

tasuta elamine ühetoalises korteris, milles on köök ja vannituba
tasuta süüa tööajal

Lisainfo

Job Nordic ei reageeri kandidaadi CV-le, mis ei vasta nõudmistele.

Tööpakkumise number
#180267
Koduabiline