Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198225

Koduabiline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Helsingis suure eramaja 5 inimise pere, kodu korrashoidmine, koduabiline, ja osaline lastehoidmine (3kuu, 4a, 12a) 3-5 aastaks. Nagu AU-Pair tõõ

Ootused kandidaadile

30-50 a naine
Karske eluviis, mittesuitsetaja
Soome keele osgus suhtlustasandil
Peab elama kohapeal

Ettevõte pakub

Majas oma sissepääsuga 1 toaline korter

Lisainfo

Saada oma CV meiliga või CV keskuse kaudu

Tööpakkumise number
#198225

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 10000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
25. mai 2010

CVKeskus.ee klient

Usaldusväärne eesti/soome tööjõurenti firma

Vaata rohkem

Koduabiline