Värsked tööpakkumised

Koduabiline Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 32817

Tööpakkumise number

32817

Töö kirjeldus

Pakume tööd koduabilisele Iirimaale majapidamisse. Peamised tööülesanded on toidu valmistamine, laste (6, 7 ja 11.a) ja majapidamise eest hoolitsemine, kergemad aiatööd jne.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on hea inglise keele oskus, aktiivsus ja tahe töötada koduabilise ametikohal.

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, tööd meeldivas perekonnas, korralikku töötasu alates 250 EUR nädalas + elamine ja toit tasuta ja töötamise võimalust võõrkeelses keskkonnas

Lisainfo

NB. Kandideerimise ja tööle asumisega on väga kiire!!! Lisainfo marko@mpartner.ee või tel 640 3911

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. august 2004
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2004