https://www.cvkeskus.ee/69228

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69228

Kodeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jaekaubanduse toodete klassifitseerimine firma standardite järgi.


Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik, korrektne ja võimeline töötama meeskonnas.
Valdab inglise või vene keelt keskmisel tasemel.
Arvutioskusest: Excel, Word, Internet


Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda, koolitust


Lisainfo

CV palun saata koos palgasooviga.


Tööpakkumise number
#69228
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kodeerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!