Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300431

Kodakondsus- ja migratsioonibüroo spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientidelt isikut tõendavate dokumentide taotluste vastuvõtmine;
  • klientidele isikut tõendavate dokumentide väljastamine;
  • sularaha ja pangamaksete vastuvõtmine;
  • ID-kaartide ning elamisloakaartide PIN ja PUK koodide väljastamine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel;
  • hea arvutikasutamise oskus (MS Office);
  • varasem töökogemus klienditeenindajana;
  • üldised teadmised riigi põhikorrast, kodanike õigustest ja vabadustest ning avalikku teenistust reguleerivatest õigusaktidest;
  • väga hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus, korrektsus, kohusetundlikkus, pingetaluvus ja vastutustundlikkus.

Kasuks tuleb:
  • inglise keele oskus;
  • eelnev andmebaasidega töötamise kogemus.

  • head väljakutset Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Ametikohal on määratud tähtaeg 2013 aasta lõpuni.

Tööpakkumise number
#300431

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
7. märts 2013
Kuulutus sisestati:
1. märts 2013
Lisainfo palga kohta:
Brutopalk 615 eurot

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuuri kodakondsus - migratsiooniobüroo teenindusse.

Vaata rohkem