Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #269744

Kodakondsus- ja migratsioonibüroo koosseisuväline spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientidelt isikut tõendavate dokumentide taotluste vastuvõtmine;
  • klientidele isikut tõendavate dokumentide väljastamine;
  • sularaha ja pangamaksete vastuvõtmine;
  • ID-kaartide ning elamisloakaartide PIN ja PUK koodide väljastamine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel;
  • hea arvutikasutamise oskus (MS Office);
  • varasem töökogemus klienditeenindajana;
  • üldised teadmised riigi põhikorrast, kodanike õigustest ja vabadustest ning avalikku teenistust reguleerivatest õigusaktidest;
  • väga hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus, korrektsus, kohusetundlikkus, pingetaluvus ja vastutustundlikkus.

Kasuks tuleb:
  • inglise keele oskus;
  • eelnev andmebaasidega töötamise kogemus.

  • head väljakutset Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Koosseisuväline spetsialist vormistatakse tööle esialgu 3 kuuks ja sobivuse korral pikendatakse töölepingut aasta lõpuni.

Elulookirjeldust (CV) ootame hiljemalt 19. aprilliks 2012 CV keskuse kaudu.

Tööpakkumise number
#269744