Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308185

Kodakondsus- ja migratsioonibüroo Jõhvi teeninduse vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Isikut tõendavate dokumentide, elamis- ja töölubade taotluste vastuvõtmine ja dokumentide väljastamine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel (C1) ja hea vene keele oskus;
  • hea arvutikasutamise oskus (MS Office);
  • varasem töökogemus klienditeenindajana;
  • üldised teadmised riigi põhikorrast, kodanike õigustest ja vabadustest ning avalikku teenistust reguleerivatest õigusaktidest;
  • väga hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus, korrektsus, kohusetundlikkus, pingetaluvus ja vastutustundlikkus;
  • vastavusavaliku teenistuse seaduses kehtestatud tingimustele.Kasuks tuleb:
  • inglise keele oskus;
  • eelnev andmebaasidega töötamise kogemus.

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd Eesti ühes suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Elulookirjeldust (CV) ootame hiljemalt 24.maiks   e-posti aadressile signe.joeaar[at]politsei.ee
Palk: 703

Lisainfo

www. politseijapiirivalvetoo.blogspot.com/2013/05/blog-post.html

Tööpakkumise number
#308185

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. mai 2013

Vaata rohkem