Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687090

Kliinilise toitmise õde-nõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla toitmisravi meeskond ootab tööle kliinilise toitmise õde-nõustajat.

Õde-nõustaja peamiseks ülesandeks on nõustada patsiente ja personali toitmisravi valdkonnas ning tegeleda kodust toitmisravi saavate patsientidega oma pädevuse piires nii ambulatoorselt kui statsionaarselt.

Õde-nõustajana osaled haigla toitmisravi meeskonna töös ning aitad läbi viia erialaseid koolitusi haigla personalile toitumisnõustamise ja kliinilise toitmise valdkonnas. Oma töös lähtud tõenduspõhistest toitumis- ja liikumissoovitustest tervise hoidmiseks ja haiguste ennetamiseks ning kliinilise toitmise ravijuhenditest patsientide raviks.

Täiendav info kliinilise toitmisravi kohta: www.estspen.ee ja ravijuhendid http://www.espen.org.

Ootused kandidaadile

Kandideeri, kui Sul on

  • õendusalane kõrgharidus
  • vähemalt 3-aastane erialase töö kogemus
  • iseseisev õppimisvõime ja soov pidevalt erialaselt areneda
  • hea arvutioskus
  • väga hea eesti keele oskus, vene ja inglise oskus tööks vajalikul tasemel

Kasuks tuleb kui

  • Sul on varasem töökogemus nõustaval ametikohal või onkoloogiliste või intensiivravi patsientidega töötamisel
  • Sul on sügavam huvi toitumisteaduse vastu ja/või eelnev kokkupuude toitmisravi või toitumisnõustamisega

Pakume Sulle tööalast põhjalikku väljaõpet, võimalust tegutseda põnevas valdkonnas Eesti tipphaiglas, toetavaid ja professionaalseid kolleege, tööaega E-R kl 8.00-16.00 ja 7 päeva lisapuhkust.

Lisainfo

  • Lisainfot jagab toitmisravi arst Hanna-Liis Lepp e-posti teel: hanna-liis.lepp/at/regionaalhaigla.ee.
  • Võtame ühendust vaid vestlusvooru jõudnud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#687090

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2021
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2021

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem