Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552337

Kliiniline psühholoog

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Viljandimaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 17. august 2018
Kuulutus aegub:31. august 2018

Töö kirjeldus

Psüühika- ja käitumishäirete psühholoogilise diagnostika teostamine
Nõustamine ja eksperthinnangute andmine kliinilise psühholoogia valdkonda kuuluvates küsimustes
Koostöö teiste erialade spetsialistidega

Ootused kandidaadile

Sul on akadeemiline kõrgharidus psühholoogias ja kliinilise psühholoogi kutse
Oled väga hea analüüsivõimega, iseseisva ja kriitilise mõtlemisega
Oled empaatiline, sõbalik ja koostööle orienteeritud
Oled kõrge pingetaluvusega ja kiiresti kohanev muutuvate, mitmekesiste ja ennustamatute olukordadega
Oskad väga hästi eesti keelt ja suhtlustasandil vene keelt
Tuled toime igapäevase kontoritarkvara tundmisega

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja toetavat meeskonda
Osalise koormuse ja paindliku tööajaga erialaseid väljakutseid pakkuvat tööd
Võimalust oma oskusi ja teadmisi kasutada ja arendada nii klientide paremaks teenindamiseks kui teenuse arendamiseks

Tööpakkumise number
#552337

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem