Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671129
Kaugtöö võimalus

Kliiniline psühholoog (laste- ja noorukitepsühhiaatria)

Viljandimaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Viljandimaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline

Brutopalk: Alates 1800 €/kuus
Kuulutus sisestati: 7. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 6. november 2020

Töö kirjeldus

psüühika- ja käitumishäirete psühholoogiline diferentsiaaldiagnostika
uuringute läbiviimine (kognitiivsete funktsioonide uuring ja isiksuseuuring)
psühhoteraapia planeerimine ja läbiviimine
patsientide ja nende pereliikmete nõustamine
ravimeeskondlikel aruteludel osalemine
vajaliku dokumentatsiooni täitmine

Ootused kandidaadile

erialane kõrgharidus magistritasemel
kliinilise psühholoogi kutse
uuringute läbiviimise teoreetilised ja praktilised oskused või valmidus neid omandada
psühholoogilise nõustamise osutamise kogemus
vähemalt sissejuhataval tasemel psühhoteraapia väljaõpe (kognitiiv-käitumuslik teraapia, pereteraapia, psühhoanalüütiline teraapia)
väga hea oskus meeskonnatööks

Eelise annab:
kliinilise lapsepsühholoogi kutse või kliiniline psühholoog-psühhoterapeudi kutse
tõenduspõhise psühhoteraapia väljaõpe (võib olla omandamisel)

Ettevõte pakub

Mitmekülgset tööd toetavas ja kiiresti arenevas meeskonnas;
Paindlikku töögraafikut ja töökoormust, soovi korral kaugtöö võimalust;
Koolitus- ja arenguvõimalusi;
Töötasu 1800 eurot kuus;
Regulaarseid grupisupervisioone;
Tasuta transporti Tartu-Viljandi-Tartu suunal;
Soovi korral võimalust töötada psühhiaatriakliiniku erinevates osakondades.

Tööpakkumise number
#671129

Asukoht:
Viljandimaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem