Värsked tööpakkumised

Kliiniline psühholoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 620240

Tööpakkumise number

620240

Firma nimi peidetud Kliiniline psühholoog

Töö kirjeldus

Viru Vangla meditsiiniosakonna põhiülesanne on korraldada kinnipeetavatele ja vahistatutele tervishoiuteenuse osutamist ning osutada vanglateülest apteegiteenust.

Kliinilise psühholoogi põhiülesanded on kinnipeetavate isikute psüühilise distressi, psüühika- ja käitumishäirete, vaegurluse ja riskikäitumise hindamine, leevendamine ja ennetamine, määratud ravi psühholoogiline toetamine.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SIND KANDIDEERIMA, KUI:

  • Sul on kõrgharidus psühholoogia erialal (magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase)
  • Sul on kliinilise psühholoogi kutsetunnistus või on see omandamisel
  • valdad eesti keelt kõrgtasemel (C1) ja üht võõrkeelt (B2 tasemel) tööalase sõnavara valdamisega
  • Sul on arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti ja tabeltöötlusprogrammide ning teiste arvutiprogrammide ja andmekogude kasutamise oskus
  • oled hea analüüsivõimega
  • oled tolerantne, empaatiline, usaldusväärne ning kohusetundlik
  • Sul on hea suhtlemis- ja läbirääkimisosakus
  • Sul on suutlikus oma teenistuskoha pädevuse piires iseseisvalt otsuseid vastu võtta

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:

  • töötasu alates 2500 eurot kuus
  • 35 päeva põhipuhkust aastas
  • toetavat ja nooruslikku meeskonda
  • arenemis- ja koolitusvõimalusi ning huvitavat ja arendavat tööd
  • hüvitist alates teisest haiguspäevast
  • tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, jooga jne)
  • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
26. september 2019
Brutopalk:
Alates 2500.00 €/kuus

Viru Vangla on kaasaaegne, Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust.