https://www.cvkeskus.ee/636541

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636541

Kliiniline psühholoog

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö ambulatoorses ning statsionaarses üksuses


Ootused kandidaadile

kliinilise psühholoogi kutse;
tööks vajalik arvutioskus;
hea eesti keele oskus kõnes, kirjas;
hea suhtlemisoskus ja stressitaluvus, tulemustele orienteeritus ning positiivsus.


Ettevõte pakub

huvitavat tööd pidevalt arenevas Virumaa suurimas haiglas;
enesearendamise ja koolitusvõimalusi;
kaasaaegset töökeskkonda;
5 kp. lisapuhkust.


Tööpakkumise number
#636541
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kliiniline psühholoog
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!