Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #680448

Kliiniline psühholoog ambulatoorse taastusravi osakond

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Ülikooli Kliinikumi spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku ambulatoorse taastusravi osakond otsib oma meeskonda osatööajaga (0,25 koormusega) kliinilist psühholoogi.

Ootused kandidaadile

Kandidaadil eeldame:

  • vastava eriala kõrgharidust
  • kliinilise psühholoogi lisapädevust.

Ettevõte pakub

Kandidaadile pakume:

  • huvitavat tööd kiiresti arenevas suures organisatsioonis
  • kaasaegset töökeskonda L. Puusepa 1a hoones
  • ühtehoidvat kollektiivi
  • enesetäiendamise võimalusi

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil tauno.koovit(at)kliinikum.ee.
Täpsem teave osakoonajuhataja Tauno Koovitilt (tel 5331 9230, tauno.koovit(at)kliinikum.ee.

Tööpakkumise number
#680448

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2020

Tartu Ülikooli Kliinikum on Euroopas tunnustatud ülikoolihaigla, millel on juhtiv roll Eesti meditsiinis. Kliinikumi missiooniks on tagada Eesti meditsiini kestmine ja areng läbi kõrgetasemelise integreeritud ravi-, õppe- ja teadustöö.

Vaata rohkem