Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127391

Kliiniku sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • korraldab kliiniku asjaajamise ja dokumentide ringluse vastavalt asjaajamiskorrale
  • teeb kliinikule trüki- ja paljundustöid
  • koostab, trükib ja edastab arstide valvegraafiku
valmistab ette kliiniku koosolekud ja nõupidamised, protokollib ja arhiveerib materjalid
korraldab sekretäride häireteta töö kliinikus

Ootused kandidaadile

omama kesk-eri või kõrgharidust

  • asjaajamise põhialuste tundmine, kaasaegsete kontrori (tarvete) tehnika kasutamise oskus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • infotehnoloogiliste vahendite kasutamisoskus ja tööks vajalike arvutiprogrammide valdamine
  • kohusetunne, korrektsus, ausus
  • meeskonnatööoskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • kaasaegset ja meeldivat tööd kesklinnas

Tööpakkumise number
#127391