Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554553

Kliimaseadmete paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õhk-õhk tüüpi kliimaseadmete paigaldamine, hooldamine ja remontimine erinevatel objektidel.

Ootused kandidaadile

Kliimaseadmete ja õhksoojuspumpade paigaldamise kogemus (vähemalt 1. aasta). Väga hea tehnilise taibuga inimesed suudavad ka ilma varasema kogemuseta töö piisavalt kiiresti omandada.
Elektritööde algteadmised
B-kat autojuhiluba
Eesti keele valdamine
Korrektsus ja kohusetundlikkus
Iseseisev mõtlemisvõime

Ettevõte pakub

Paindliku tööaega
Mitmekesist ja huvitavat tööd
Kiire ja korraliku töö puhul mitmekordset Eesti keskmist palka
Arenemisvõimalust

Tööpakkumise number
#554553

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. september 2018
Kuulutus sisestati:
30. august 2018

Kütteproff OÜ tegeleb kütte-ja jahutusseadmete müügi ja paigaldusega.

Vaata rohkem