Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677451

Kliimaseadmete jahutustehnik (jahutusmehaanik)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Iseseisev töö
* kliimaseadmete hooldus- ja remonttööde teostamine objektidel
* süsteemide veaotsing ja tehniliste küsimuste lahendamine.

Ootused kandidaadile

* Jahutussüsteemide tööpõhimõtete tundmine
* praktiline töökogemus 3 - 5 aastat
* korrektsus
* B-kat juhiluba olemasolu
* vene- ja eesti keele oskus
* EV kodakondsus või alaline elamisluba.

Kasuks tuleb:
* hea suhtlemisoskus
* vene- ja inglise keele oskus
* erialane haridus
* külmamehaaniku kutsetunnistus

Ettevõte pakub

* huvitav
* motiveerivat kindlat töötasu+ tulemustasu
* erialaseid täiendkoolitusi
* sportimisvõimalusi
* sõbralik kollektiiv

Tööpakkumise number
#677451

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
24. november 2020

Hooldusmeister OÜ on 100% Eesti erakapitalil baseeruv ettevõte.

Firma on moodustatud Skanska EMV AS-i tehnosüsteemide hooldustööde üksuse baasil alates 10.2012.

Hooldusmeister OÜ põhiliseks tegevuseks on kõrgel tasemel tehnosüsteemide hooldus, s.t. hooldus-, remondi- ning paigaldustööde teostamise kvaliteedi tagamine kõrgelt kvalifitseeritud ning suure kogemusega personali kaudu.

Vaata rohkem