Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34076

Kliima- ja osoonibüroo juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Osoonikihti kahandavate ainete järk-järgulise käibelt kõrvaldamise programmi juhtimine.
Iga-aastaste osoonikihti kahandavate ainete (OKA) ja fluoreeritud kasvuhoonegaaside“(F-gaaside) alaste aruannete ettevalmistamine ja esitamine Euroopa Komisjonile.
Büroo töö juhtimine ja koordineerimine.

Ootused kandidaadile

keemia- ja keskkonnakaitsetehnoloogia alane kõrgharidus;
erialase inglise keele valdamine kõnes ja kirjas;
hea suhtlemisoskus, kohusetunne ja vastutusvõime.

Ettevõte pakub

riigitöötajale ettenähtud palgamäära

Tööpakkumise number
#34076